w

Gracze Minecrafta na oficjalnym zwiastunie wypatrzyli nową wersję moba. Czy zostanie dodana?

Na ostatnim zwiastunie udostępnionym przez Mojang gracze wypatrzyli coś zastanawiającego.


Mojang nie ujawnił jeszcze żadnych informacji na temat nowych mobów lub nowych wersji istniejących stworków. Tymczasem gracze wypatrzyli coś, co według nich może zostać dodane w przyszłości do Minecrafta.

Jest z tym jednak pewien problem. Skoro Mojang o tym nie wspomniał, to istnieje szansa, że mówimy tutaj tylko o inaczej padającym świetle lub delikatnej korekcie nałożonej przez montażystów.

Niebieski slime w Minecrafcie

W sieci zrobiło się głośno o tym, że do Minecrafta ma zostać dodany niebieksi slime. Wszystko przez to, że na zwiastunie pojawia się coś takiego:

Jest szansa, że Mojang chce spróbować z nową wersją kolorystyczną, ale bardzo możliwe, że chodzi tutaj zwyczajnie o graficzne wyróżnienie moba na zielonym tle. W swoich domyślnych kolorach byłby niewidoczny.

Sprawa została nagłośniona przede wszystkim na TikToku, gdzie ludzie nie za bardzo zwracają uwagę na takie szczegóły, jak oświetlenie. Jeżeli tylko to ujęcie ma być potwierdzeniem niebieskiego slime’a, to raczej nie należy się na to jakoś szczególnie nastawiać.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft