w

Komenda w Minecrafcie, o której praktycznie nikt nie wie. Zmienia postacie w dość dziwny sposób

Minecraft jest przepełniony różnego rodzaju komendami. Jedne są lepsze, innych praktycznie nikt nie używa. Teraz za sprawą youtuberów wszyscy zachwycają się “/playanimation”.


W Minecrafcie jest cała masa komend, o których ludzie nie wiedzą. “/playanimation” jest jedną z nich. Niestety, nie działa w wersji Java, więc prawdopodobnie stąd wynika jej mała popularność. Teraz youtuberzy zaczęli o tym nagrywać.

Dlaczego? Cóż, animacje, których da się użyć, są dość zabawne. Pokazał to na swoim filmie “MysticatLive”. Wszystkim grającym na Javie pozostaje tylko żałować, że nie jest to dostępne w tej wersji.

Animacje, których nikt się nie spodziewał

Animacji jest całe mnóstwo, można ich używać tak samo na sobie, jak i na mobach. Trudno powiedzieć, do czego mogłoby to być wykorzystane oprócz po prostu zabawy.

Ludzie w komentarzach piszą, że społeczność związana z wersją Bedrock często z tego korzysta i to w różnych okolicznościach.

Dlaczego nie ma tego w wersji Java? Być może uznano to za zbędny element, ewentualnie wykonanie czegoś takiego byłoby zbyt pracochłonne w stosunku do korzyści, jakie z tego płyną.

Teraz jednak każdy może się tym pobawić, bo w końcu Bedrock jest darmowy dla osób, które mają wersję Java.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft