w

Gracze Minecrafta przebili Mojang, zmieniając wszystkie moby w grze w zabawne…

Wczoraj w Minecrafcie również odbyło się prima aprilis. Mojang zdaniem społeczności niezbyt się jednak postarał. Od czego są jednak gracze.


Jeżeli przegapiliście wczorajszy żart Mojangu, to wydano coś, co zostało nazwane “Minecraft Plus”. To pakiet wygaszaczy ekranu, który dostał nawet swój zwiastun.

Jakby… Okej, ale nie jest to coś, co sprawiło, że w Minecrafta grało się zupełnie inaczej. Minecraft Plus na pewno zaciekawił, ale nie tak, jak pewna modyfikacja graczy.

Wszystkie moby zmienione w…

Ostatnio pisaliśmy, że gracze znaleźli idealny sposób na odwdzięczenie się creeperom za wysadzanie ich budynków, czy niszczenie terenu. Co jednak z tymi osobami, które lubią creepery? “8BitMemes” przygotowało coś i dla takich osób.

Stworzono specjalną modyfikację, która zmienia wszystkie moby z Minecrafta właśnie w creepery. Wygląda to na tyle zabawnie, że szybko uznano to za znacznie lepszy pomysł od tego, co dodało Mojang.

Szczególnie, że niektórzy kompletnie nie mieli pojęcia, że dodano jakąś aktualizację. Widać to szczególnie po Reddicie, który z jednej strony bardzo chwali modyfikację, z drugiej jest zawiedzony tegorocznym żartem Mojangu.

“8BitMemes” ma już doświadczenie w tego typu modach. Jakiś czas temu stworzono modyfikację zmieniającą twarze mobów.

Wygląda to na tyle zabawnie, że faktycznie można by było potraktować to jako żart na 1 kwietnia. Jak pobrać te mody? Wystarczy przejść do jednego z wpisów na Reddicie i pobrać paczkę. Nie jest to zbyt skomplikowane.