w

Po wielu miesiącach do Minecrafta powrócił popularny polski youtuber. Akcję z nim pamiętają wszyscy

W kwietniu 2022 roku jeden z popularnych polskich youtuberów oficjalnie zamknął swój kanał i zakończył działalność. Teraz powraca.


Ten przypadek z wielu powodów jest wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że chodzi o bardzo oryginalny kanał, ale także ze względu na nietypową historię z nim związaną. Rok temu, Boop jako pierwszy serwis i duże medium wspomniał o 70-letnim dziadku, który gra w Minecrafta.

Po kilku miesiącach aktywnego tworzenia contentu, Chezjusz zamknął swój kanał. Było to związane bezpośrednio z bardzo nieprzyjemnymi sytuacjami, jakich doświadczał youtuber.

Chezjusz powrócił

Teraz Chezjusz znowu tworzy, na jego kanale pojawił się pierwszy odcinek z nowej serii. Sam youtuber nie jest już tak popularny, jak w swoim “peaku”, ale ma swoją oddaną społeczność, która bardzo za nim tęskniła.

Widać to chociażby po komentarzach. Oczywiście Youtube, a w szczególności algorytm platformy nie lubi takich akcji w stylu znikania na kilka miesięcy, więc wyświetlenia pierwszego filmu po jednym dniu to “zaledwie” 20 tysięcy. Kanał zapewne się rozkręci, choć trudno będzie mu wrócić do dawnej popularności.

Przypomnijmy, że rekordowo Chezjusza obejrzano ponad 3mln razy w ciągu jednego tylko miesiąca. Wynik ten miał miejsce dobry rok temu, gdy o “dziadku” zaczęło się robić głośno.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Minecraft