w

“Mamo jestem w wiadomościach” Idealna reakcja youtubera Minecrafta na pojawienie się w telewizji

Wydawałoby się, że na popularnych youtuberach i streamerach pojawienie się w telewizji to nic wielkiego, a jednak.


W Polsce ostatnio w telewizji poświęca się wiele uwagi sprawom dotyczącym Internetu. Głównie przez sprawę Kamerzysty, który spędzi kolejny miesiąc w areszcie. Materiały o nim pojawiły się tak samo w wiadomościach, jak programach typu UWAGA.

Za granicą wspomina się o grach nieco częściej, w innym kontekście. Doskonałym przykładem są szwedzkie programy dla dzieci, które niedawno wspomniały o kilku popularnych youtuberach i streamerach. Wśród nich znalazł się między innymi TommyInnit.

“Mamo jestem w wiadomościach”

TommyInnit ma ponad 8 milionów subskrypcji na Youtube, natomiast na Twitchu obserwuje go ponad 5 milionów osób. Niedawno szwedzki kanał dla dzieci nagrał materiał, w którym pojawia się nie tylko wspominany twórca, ale także chociażby Ninja.

Informacja o tym, że TommyInnit jest w telewizji dotarła do niego podczas trwania streama. Reakcja była bezcenna. Radzimy ściszyć sobie telefony i słuchawki, na początku jest dość głośno.

“Mamo! Jestem w szwedzkich wiadomościach!” – youtuber wybiegł z pokoju i krzyczał. Tutaj mama zapewne zapytała, o co mu chodzi “Jestem w wiadomościach, jak mogę być bardziej dokładny“. W tym momencie pada pytanie o to, co TommyInnit zrobił. Youtuber odpowiada, że nie ma pojęcia, bo wszystko jest po szwedzku.

W tym momencie jest to jeden z najpopularniejszych klipów na Twitchu. Trudno się dziwić. Choć youtuber jest naprawdę popularny, to jak widać nadal robi to na nim spore wrażenie.

O czym był cały reportaż? O grach i ich wpływie na młode osoby – przynajmniej z tego, co mówią osoby mieszkające w Szwecji.