w

Na Youtube po latach powrócił popularny polski youtuber Minecrafta. W przerwie od Fame MMA

Gdy polski Youtube dopiero powstawał, masa osób zajmowała się Minecraftem. Niektórzy już dawno przestali nagrywać, inni zmienili gry, a jeszcze kolejni kompletnie odcięli się od MC.


Polski Minecraft ma niesamowicie rozbudowaną społeczność. Przez lata w produkcję Mojangu grało mnóstwo youtuberów, streamerów czy nawet osób kompletnie niezwiązanych z grami. O wielu z nich mało kto już pamięta.

Na jednym z polskich kanałów poświęconych typowo Minecraftowi pojawił się ktoś, kogo ludzie bardzo dobrze znają. To w pewnym sensie powrót po latach, choć oczywiście nie należy teraz oczekiwać masy nowych odcinków.

iDelti na kanale Nolifa

Dzisiaj wszyscy kojarzą Boxdela właśnie dzięki swojej ksywce, choć warto przypomnieć, że kiedyś był to iDelti, nagrywający Minecrafta. Na Youtube nadal jest masa filmów sprzed tych 7 lat, na których Stuu gra właśnie z iDeltim.

Boxdel miał w ostatnich latach chęć powrotu do Minecrafta, ale przez wzgląd na całą masę zajęć, na jego kanale “IDEL” pojawiło się tylko kilka odcinków. Od 2 lat Boxdel kompletnie nic nie publikował, co miałoby związek z Minecraftem.

Aż do teraz. Na kanale Nolifa zaczęły się pojawiać tzw. “shorty”, na których głos był bardzo podobny do Boxdela. Szybko okazało się, że to faktycznie Boxdel postanowił w ten sposób powrócić do Minecrafta.

Jest tego całkiem sporo, więc każdy może sobie w pewnym sensie przypomnieć, jak to kiedyś było. Na pewno usłyszenie Boxdela z jego głosem wprost z ciekawostek jest w 2022 roku czymś dość niecodziennym:

(https://www.youtube.com/shorts/mVFTeMfkkRA)

Boxdel na Aferkach komentował, że jeżeli znajdzie czas, to można się spodziewać większej ilości contentu tego typu.