w

Najdziwniejsza interwencja policji w czasie rozgrywki w Minecrafta. Policjanci pytali, czy wygrywa

Jedna z osób streamujących na Twitchu miała dość nietypową sytuację z policją w roli głównej. Ta pojawiła się w mieszkaniu i po prostu stanęła obok.


Jedna z transkobiet streamujących na Twitchu nie poszła do szkoły ze względu na brak możliwości skorzystania z “odpowiedniej” toalety. Jak się okazało, wezwano do niej policję. Była to jedna z najdziwniejszych interwencji na Twitchu.

Pojawienie się policji na TTV nie jest niczym niezwykłym. Przez te kilka lat na Twitchu wielokrotnie można było zobaczyć służby, również na tych polskich transmisjach. Wzywane były z najróżniejszych powodów, ale zazwyczaj wyglądało to podobnie.

Dziwna interwencja policji

Policja została wezwana do osoby, która nie poszła do szkoły ze względu na to, że nie pozwalano jej na użycie odpowiedniej dla niej toalety. Policja weszła, stanęła obok i w zasadzie tyle. Potem jeden z funkcjonariuszy spytał “Wygrywasz?” – stream został zakończony niedługo później.

Zazwyczaj w takich sytuacjach policja podejmuje jakiekolwiek działanie. Prosi o wyłączenie kamery, informuje, dlaczego w ogóle jest w mieszkaniu. Tutaj nic takiego się nie wydarzyło.

Trudno powiedzieć, jak to się rozwiązało potem, bo dane osoby streamującej są anonimowe. Wszystko to zostało przekazane do szerszej publiki za sprawą kanałów na Youtube, ale nie wiadomo do końca, jaki był ciąg dalszy.