w

Niesamowicie wyglądająca kopalnia z Minecraft wygenerowana w nowych jaskiniach

Ta kopalnia wygenerowana w nowych jaskiniach, które trafią do gry w aktualizacji 1.17 wygląda naprawdę niesamowicie.


W nadchodzącej aktualizacji 1.17 zmieni się naprawdę sporo. Do gry trafią między innymi nowe góry oraz jaskinie, którym gracze już teraz mogą się przyjrzeć dzięki wersjom testowym regularnie dodawanym do gry. Zmianom ulegną również niektóre struktury, które generują się zarówno na powierzchni, jak i pod ziemią. Jedną z nich jest kopalnia, która ze względu na możliwość wygenerowania się w znacznie większych jaskiniach może teraz być podwieszana.

Widok, który ukazał się jednemu z graczy, który przemierzał nowe podziemia, potrafi jednak zaskoczyć swoim wyjątkowym wyglądem.

Przepiękna kopalnia wygenerowana w nowej jaskini

Użytkownik o nicku Biggest-Ja podzielił się zrzutami ekranu pokazującymi kopalnię, która wygenerowała się niemalże w całości w powietrzu. Naturalne oświetlenie w postaci świecących jagód oraz jeziora z lawy nadają temu miejscu jeszcze większego klimatu.

ZOBACZ – Ile zarabiają najlepsi budowniczowie Minecrafta? Nowy raport ujawnia, że chodzi o miliony

Gracz podzielił się również seedem oraz koordynatami, aby każdy mógł zwiedzić to miejsce samemu. Warto pamiętać o tym, że świat musi zostać wygenerowany na najnowszym snapshocie 21w14a oraz w trybie “single biome” z wybranymi “lush caves” jako opcja.

Seed: 1632004520243497385

Koordynaty: 244 / 4 / 4

Nowe jaskinie wyglądają naprawdę imponująco i większość graczy otwarcie mówi o tym, że nie może się doczekać tego, jak będą wyglądały podziemia z zaimplementowanymi już wszystkimi biomami.