w

Piglin okrutnik z Minecrafta powinien zmienić swój wygląd? Gracze pokazują swoją propozycję

Zmiany wyglądu mobów w Minecrafcie wcale nie są taką wielką rzadkością. W przeszłości Mojang jak najbardziej słuchało graczy i na podstawie ich opinii wprowadzało większe i mniejsze zmiany.


W Minecrafcie jest całe mnóstwo mobów. Ostatnio społeczność wzięła na tapetę mocniejszego Piglina, znanego jako “Piglin okrutnik”. Zdaniem społeczności jego wygląd jest zbyt łagodny, jak na fakt, że ma on strzec ruin bastionów.

Stosunkowo mało osób wie, że “okrutników” łączy naprawdę niewiele z tymi podstawowymi Piglinami. Społeczność chciałaby, by było to bardziej zaakcentowane, przykładowo poprzez bardziej agresywny wygląd.

Jak mógłby się zmienić Piglin okrutnik?

Warto wspomnieć, że tak naprawdę jedyną wspólną cechą pomiędzy Piglinami a okrutnikami jest niechęć wobec Witherów i Witherowych szkieletów. Okrutnicy nie uciekają od przedmiotów związanych z ogniem dusz, zoglinów czy też zombifikowanych piglinów.

To dlatego jeden z użytkowników Reddita o nicku “ZCAnimations530” stworzył propozycję zmiany wyglądu moba.

Ten jest znacznie większy, postawniejszy i faktycznie może wzbudzać w graczach niepokój. Jak komentuje społeczność, tak mogłoby to spokojnie wyglądać – w końcu okrutnik zawsze jest wrogo nastawiony do graczy, a jego obecna wersja praktycznie w ogóle nie powoduje strachu.

Czy Mojang zasugeruje się tą propozycją? Stała się ona naprawdę popularna, ale nic nie wskazuje na to, by okrutnicy mieli otrzymać jakiekolwiek zmiany. Póki co gracze wspominają, że mógłby to być w ogólne osoby boss, przewodzący okrutnikom.

Póki co jednak to tylko i wyłącznie propozycje i koncepty. Te zostaną zapewne przekute w kilka wersji, być może pojawią się jako tekstury dla konkretnych modów. Mojang raczej nie popchnie sprawy dalej, choć kto wie.