w

Podróż w czasie do 2014 roku. Wszyscy „OG” gracze Minecrafta będą doskonale kojarzyć ten „starter pack”

Na przestrzeni tych wielu lat w Minecrafcie panowało wiele różnych trendów. Gracze pokazują, jak to wyglądało w 2014 roku.


Wielu dzisiejszych zapalonych graczy Minecrafta zaczynało grać w tę produkcję Mojangu już lata temu. Niektórzy nie będą kompletnie kojarzyć tych czasów, ale właśnie w latach 2013-2015 panowała w grze bardzo konkretna moda.

Ta moda dotyczyła tworzenia skórek. Mieli je tak samo normalni gracze, jak i zyskujący popularność youtuberzy. Praktycznie każdy, kto grał wtedy w multi i mniej więcej ogarniał świat MC, będzie kojarzyć te skiny.

Minecraft w 2014 roku

Jeden z graczy prześmiewczo pokazał „2014 Minecraft Starter Pack”. I faktycznie znalazły się tam najpopularniejsze wówczas wzory. Wśród nich klasyczne już „emo” – każdy swego czasu musiał mieć taką fryzurkę.

Słuchawki z mikrofonem – klasyk. Tak samo, jak Creeper na bluzie. Sporo osób miało także skiny samego Creepera czy rękawiczki z odsłoniętymi palcami. Czuć ten powiew dawnych lat:

„Kiedyś to było” pasuje w tym przypadku wręcz idealnie. Każdy, kto grał w 2014 roku miał przynajmniej jedną z tych wszystkich rzeczy.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft