w

Popularny polski youtuber Minecrafta zamyka kanał. Blisko 300 tysięcy subskrypcji i wielkie serce

Niestety finał tej świetnej historii jest dość smutny. Po 10 miesiącach jeden z popularnych polskich youtuberów zdecydował się zamknąć swój kanał.


10 miesięcy temu zupełnie przypadkowo natrafiliśmy na Chezjusza – 70-letniego starszego pana, którego oglądało na tamten moment kilkaset osób. Ze względu na możliwości napisaliśmy o nim i szybko okazało się, że ludziom bardzo przypadła do gustu jego twórczość.

70-letni dziadek nagrywający Minecrafta stał się ulubieńcem Youtube'a. Blisko 30 tysięcy subskrypcji w 3 dni - BOOP.PL

Przez 10 miesięcy Chezjusz zdobył blisko 300 tysięcy subskrypcji, jednak teraz zdecydował się zamknąć swój kanał. Bezpośrednią przyczyną jest hejt i negatywne komentarze, które mocno wpływają na youtubera. Podjął on więc decyzję nie tylko o zamknięciu, ale i o usunięciu swojego kanału.

Koniec tej historii

Na kanale Chezjusza już teraz nie ma żadnych filmów. Wszystko jest usunięte. 70-latek tak wyjaśnia swoją decyzję:

Cała popularność i związany z tym hejt bardzo źle to wpływa na moją psychikę. Muszę cały kanał unicestwić. Chezjusz i mój wizerunek pomału będzie się robił historią znaną tylko nielicznym, a ja powinienem odzyskać równowagę psychiczną i może Bozia pozwoli jeszcze kilka lat pożyć w miarę bezstresowo – o tym marzę – nie zabierajcie mi tego, bardzo proszę.

Na pewno jest to przestroga dla wszystkich, którzy planują pojawić się w sieci. Mimo tego, że Chezjusz był niesamowicie pozytywną osobą, to i tak znaleźli się ludzie, którzy uprzykrzali mu życie. Dlatego youtuber postanowił całkowicie zniknąć z sieci. Żywy będzie nadal jedynie jego kanał na Discordzie, ten na Youtube niedługo zostanie skasowany.

Ten kanał zostanie niestety przeze mnie całkowicie usunięty za 3-4 tygodnie.

Chezjusz na pewno był wyjątkowym przypadkiem, z którego wszyscy się cieszyli, aż do pewnego momentu. W szczytowym momencie filmy 70-letniego “dziadka” obejrzano w ciągu miesiąca ponad 3mln razy.