w

Satysfakcjonujący klip Minecrafta, który zawiódł wielu graczy. Komentarze idealnie podsumowały, co można było zrobić lepiej

Klip Minecrafta, który ostatecznie nie został odebrany tak ciepło, jak oczekiwał tego autor. Co zdaniem komentujących powinno być poprawione?


Minecraft jest grą, która pozwala na naprawdę dużo. Gra posiada wiele elementów, które na swój sposób mogą być satysfakcjonujące, co doprowadziło do tego, że w sieci można znaleźć sporo klipów, które są swojego rodzaju kompilacją przyjemnych dla gracza sytuacji. Cieszą się one stosunkowo dużą popularnością, co zachęca jeszcze większą ilość fanów do tworzenia takich filmów. Jak wyglądał twór, którym podzielił się RealSpacecheese?

Satysfakcjonujący klip

Użytkownik RealSpacecheese wrzucił stosunkowo krótki klip, na którym pokazuje fragment rozgrywki, który dla społeczności Minecrafta miał być satysfakcjonujący.

Mimo starań, które docenili komentujący, wielu z nich proponowało twórcy, co mógłby zrobić, aby następnym razem filmik był jeszcze przyjemniejszy w odbiorze. Big_G576 napisał:

Byłoby to bardziej satysfakcjonujące, jeśli, zamknąłbyś drzwi oraz włożył stack żelaza na każdy slot, a następnie stworzył 64 bloki na raz.

Autor klipu podczas tworzenia bloków żelaza prawdopodobnie chciał wykorzystać 9 sztabek, które zostały na samym końcu, jednak jak zgodnie stwierdziła większość komentujących, najlepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie w kratce tworzenia wszystkich stacków i stworzenie 64 bloków żelaza jednym kliknięciem.