w

W jaki sposób jeden z graczy Minecrafta wyobraża sobie End? Zupełnie inna kraina

Jeden z graczy podzielił się swoją wizją Endu, którą można zobaczyć w grze dzięki modyfikacji.


End to ostatnia z krain, która została dodana do Minecrafta. Mimo aktualizacji Netheru, który aktualnie może wyglądać naprawdę świeżo, jest on starszy od Endu, który zdaniem wielu graczy wypada teraz dość słabo.

Wymiar trafił do gry w aktualizacji 1.0.0, jednak jego obecna forma pojawiła się w niej dopiero w wersji 1.9, która została wydana w 2016 roku. Mimo nie aż tak odległej daty End jest monotonny i po prostu pusty w zestawieniu z odświeżonym Netherem. Jak wyobraża sobie tę krainę jeden z fanów Minecrafta?

Jak mógłby wyglądać End?

End aktualnie składa się z jednej głównej wyspy, na której znajdują się obsydianowe wieże z kryształami, które wzmacniają smoka w trakcie walki z nim. Pośrodku znajduje się portal, przez który po zwyciężeniu walki można wrócić do zwyczajnego świata.

Poza tym End znany jest z latających wysp, na których można znaleźć miasta z naprawdę mocnymi przedmiotami i przede wszystkim Elytrą – skrzydłami, które same w sobie pozwalają szybować, a w połączeniu z fajerwerkami latać.

Poza tym jednak jest tam naprawdę pusto, a aktualizacja Netheru pokazała fanom, jak różnorodnym miejscem mógłby stać się odświeżony świat. Użytkownik Most-Satisfaction439 pokazał natomiast, jak on wyobraża sobie End.

Nowe biomy, struktury, stwory i dopracowane szczegóły naprawdę pozytywnie zaskoczyły graczy, którzy stwierdzili, że całość wygląda rewelacyjnie. Pojawiały się również komentarze dotyczące tego, że to, co można zobaczyć na filmiku, najprawdopodobniej jest lepsze od tego, co w przyszłości wprowadzi Mojang. Gracze z żalem przyznają, że twórcy wydają nowości zbyt wolno i jest ich po prostu za mało.

Autor podzielił się linkiem do pobrania modyfikacji o nazwie „The End Reimagined: The Nowhere”, którą można znaleźć tutaj. Wymaga ona instalatora Forge dla wersji 1.16.5.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft