w

Właściciel Tesli, Elon Musk, pragnie połączyć swoją markę z Minecraft i Pokemon Go?

Elon Musk opublikował dość dziwny wpis w swoich mediach społecznościowych. Multimiliarder chce połączyć Teslę z Minecraftem i Pokemon Go?


Właściciel Tesli – Elon Musk – jest dość znany ze swojego dziwnego sposobu na prowadzenie mediów społecznościowych. Multimiliarder nierzadko wstawia wpisy, nad którymi głowi się wielu jego obserwujących. W ostatnich kilku dniach CEO marki produkującej samochody elektryczne zasugerował, iż chciałby połączyć swoją firmę z Minecraftem i Pokemon Go.

Musk w swoim ekscentrycznym wpisie zapytał obserwujących go ludzi czy mają jakieś pomysły na połączenie wcześniej wymienionych gier z jego firmą.

“Minecraft ma niesamowite nogi” – napisał właściciel Tesli w swoich mediach społecznościowych

Elon Musk swojego przedziwnego Twitta rozpoczął od słów:

Minecraft ma niesamowite nogi.

Na pierwszy rzut oka bardzo trudno stwierdzić co tak naprawdę miał na myśli multimiliarder, jednak światło na sprawę rzucił drugi post, który był pewnego rodzaju przedsiębiorczą propozycją:

Czy myślicie, że może uzyskać dobrą grę multiplayer w Minecrafcie pracującą na Teslach?” A może stworzyć grę, która wirtualnie współdziała z rzeczywistością, taką jak Pokémon Go podczas bezpiecznej jazdy? Jak złożona wersja Pac-mana lub Mario Kart?

Ciężko stwierdzić co tak naprawdę miał na myśli Elon Musk, jednak cały wpis brzmi jak chęć połączenia Tesli z Minecraftem lub Pokemon GO.

Odpowiedzi na engimatyczny Twitt właściciela Tesli były naprawdę zróżnicowane. Spora część użytkowników nie potraktowała multimiliardera na poważnie, a niektórzy nawet posądzili go o zażywanie substancji odurzających. Jakie jednak plany ma Musk? Zapewne tego czy w ogóle jakiekolwiek ma dowiemy się już w najbliższym czasie.