w

Ciekawostki o nowych Pokemonach w Pokemon GO oraz kod na darmowe PokeBalle

Co warto wiedzieć o Pokemonach, które niedawno zadebiutowały w grze?


Aktualnie w Pokemon GO trwa wydarzenie Psychic Spectacular. Wrzesień wprowadził do gry sporo nowości, w tym jednodniowy event Hoopa’s Arrival, który pojawił się dlatego, że w grze zawitał nowy stworek – Hoopa. Niedługo po nim twórcy dodali kolejnego Pokemona związanego z typem psychicznym – Inkaya.

Ponadto w tym artykule znaleźć można najnowszy kod na darmowe przedmioty.

Nowe Pokemony w grze

Hoopa

Hoopa jest mitycznym Pokémonem typu ghost i psychic, wprowadzonym w Generacji VI. Nie wiadomo, czy ewoluuje w lub z innego stworka. Nie ma również określonej płci.

Hoopa poza swoim podstawowym wyglądem (Hoopa Ograniczony) posiada alternatywną formę (Hoopa Uwolniony), która ma typ psychic oraz dark.

Pierścienie na ciele Hoopy mogą zakrzywiać przestrzeń i umożliwiać transportowanie przedmiotów poprzez przepuszczanie ich przez obręcz. Mówi się, że Hoopa Uwolniony jest prawdziwą formą Hoopy i ma moc naginania wymiarów. Dzięki temu może przejąć wszystko na świecie.

Hoopa z racji na swoje typy jest podatny na ataki typu ghost i dark (256%) oraz odporny na ataki typu poison, psychic (63%), normal (39%) i fighting (24%).

Inkay

Inkay jest Pokemonem typu dark i psychic, wprowadzonym w Generacji VI. Ewoluuje w Malamara, jednak do ewolucji potrzebuje specjalnych warunków. By do niej doszło, gracz musi trzymać telefon do góry nogami.

Ci, którzy wpatrują się w światła na ciele Inkaya, są oszołomieni i tracą wolę walki; to pozwala mu uciec. Może również wykorzystywać te emitujące światło plamki do wysyłania wiadomości w postaci złożonych migających rytmów i przyciągania ofiar. Ofiara zostaje następnie usidlona i unieruchomiona przez macki.

Inkay z racji na swoje typy jest podatny na ataki typu bug (256%) i fairy (160%) oraz odporny na ataki typu psychic.

Jego podstawowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack – 98
  • Defense – 95
  • Stamina – 142

Kod na darmowe PokeBalle

Pojawił się nowy kod oferujące darmowe PokeBalle dla gracza.

Treść kodu: E9K4SY77F5623

Kod należy wpisać w grze (w wyznaczonym do tego polu na końcu sklepu) lub na stronie rewards.nianticlabs.com/pokemongo/signin.