w

Drugi lipcowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

Dziś do gry trafiła druga paczka z przedmiotami w ramach aktualnego miesiąca.


Aktualnie w Pokemon GO świętuje się 6. urodziny gry. Z tej okazji wystartowało tematyczne wydarzenie z licznymi atrakcjami – Ruszyło rocznicowe wydarzenie w Pokemon GO. Gra kończy 6 lat. Co trzeba wiedzieć o evencie?.

Ci, którzy jeszcze nie wzięli w nim udziału, wciąż mają szansę nadrobić zaległości, ponieważ event potrwa do jutra, czyli do wtorku.

Z racji tego, że jest poniedziałek, do gry trafił kolejny lipcowy box z przedmiotami. Zawartość znów mocno różni się od poprzednich paczek. Twórcy dodali item, który wcześniej nie pojawiał się w tego typu boxach. O co dokładnie chodzi?

Drugi lipcowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 11 lipca (poniedziałek) do 18 lipca 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • Incense,
  • Magnetic Lure Module.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się druga lipcowa Spotlight Hour. Będzie związana z Machopem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków. Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj – Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lipcu. Jakie Pokemony się pojawią?.

W tym tygodniu odbędzie się także lipcowy Community Day. Event będzie miał miejsce w niedzielę, czyli 17 lipca 2022 roku. Więcej o najbliższym Dniu Społeczności można przeczytać tutaj: Zapowiedź lipcowego Community Day w Pokemon GO. Jaki Pokemon się pojawi?

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go