w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w lipcu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w lipcu.


Już niedługo zacznie się kolejny miesiąc – lipiec, więc przyszedł czas na ujawnienie atrakcji, które trafią do graczy Pokemon GO w pierwszej połowie wakacji. Trenerzy wiedzą już, z kim związany będzie najbliższy Dzień Społeczności. Ujawniono także nagrodę za zbieranie pieczątek w ramach Research Breakthrough.

Czas na poruszenie tematu najbliższych Spotlight Hours. W siódmym miesiącu 2022 roku będą 4 tematyczne godziny, a każda z nich zaoferuje inny ciekawy bonus. Kogo tym razem będzie można złapać w dużej ilości?

Które Pokemony pojawią się w lipcu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w lipcu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na siódmy miesiąc 2022 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W lipcu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 5 lipca 2022 – Ledyba otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie podwójną liczbę punktów doświadczenia.

  • 12 lipca 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Machopem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków.

ZOBACZ – Czy nagrody za Research Breakthrough w Pokemon GO nie są satysfakcjonujące? Co na to gracze?

  • 19 lipca 2022 – głównym bohaterem będzie Staryu. Za transferowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej cukierków.

  • 26 lipca 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Meditite. Za ewoluowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę punktów doświadczenia.

Wszystkie z wymienionych wyżej Pokemonów będzie można trafić również w wersji shiny – wystarczy mieć sporo szczęścia.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go