Gracze Pokemon GO chcieliby takiego dodatku na 40 poziomie konta – „zadziwia mnie, że tego nie ma”

Pokemon Go

Reklama

Społeczność Pokemon GO chciałaby, by Niantic dodało taką nagrodę za wbicie 40 levelu.


Awansowanie na kolejne poziomy w grze mobilnej o Pokemonach z początku wydaje się bardzo łatwe. Z czasem robi się jednak coraz gorzej, a każdy kolejny level wymaga ogromnej ilości XPa. Stąd też wielu graczy pomimo łapania stworków przez lata, nie ma nawet 40 poziomu.

Społeczność chciałaby, by za wbicie 40, który dawniej był levelem maksymalnym, była pewna stała nagroda, która znacznie ułatwiłaby dalsze granie. Pomysł wydaje się bardzo dobry, ale jest mała szansa, że Niantic wprowadzi to w życie.

Nagroda za 40 poziom konta

Reklama

Jeden z użytkowników Reddita Pokemon GO wpadł na ciekawy pomysł, który mógłby ułatwić grę osobom, które mają konta na wysokich levelech. Chodzi o permanentną nagrodę za wbicie 40 poziomu, a byłby nią Super Inkubator.

Reklama

Fakt, że nie ma Super Inkubatora na stałe jako nagrody za osiągnięcie 40 poziomu naprawdę mnie zadziwia. 

Na całą grę dostajemy tylko jeden permanentny inkubator do używania za darmo. Fakt, że jest jeden przez CAŁĄ GRĘ, jest absurdalny. Myślę, że oprócz tego jednego inkubatora, Super Inkubator powinien być jakąś nagrodą za levelowanie konta, 40 poziom, 45 czy 50, cokolwiek. Byłby to niesamowity dodatek, który sprawiłby, że wykluwanie jaj byłoby znacznie przyjemniejsze. 

Komentujący szybko uznali, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze – Niantic nie dodaje permanentnych nagród tego typu, ponieważ nie byłoby to opłacalne dla twórców gry. Pokemon GO jest tytułem darmowym, więc utrzymuje się ze sprzedaży skórek do postaci, ale także z dodatków taki, jak dodatkowe miejsce w Plecaku, Lure Module, Poke Balle, Raid Passy czy wreszcie Inkubatory.

Oczywiście większość graczy chciałaby, by na pewnym poziomie dostawało się na stałe kolejny darmowy inkubator, który byłby wielokrotnego użytku, ale nie ma co liczyć, że Niantic wprowadzi tego typu rozwiązania.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej