w

Gracze Pokemon GO napisali, co najbardziej chcieliby zmienić w tej grze. Co pojawia się najczęściej?

Społeczność wypowiedziała się o tym, co ich zdaniem powinno zmienić się w Pokemon GO.


Pokemon GO stale się rozwija. Twórcy dodają nowe funkcje, wydarzenia, masę nowych stworków i nie tylko. Nie wszystkie zmiany podobają się graczom i czasem bywa tak, że fani żałują, że jakieś rozwiązanie zostało w ogóle wprowadzone.

Nierzadko też gracze proszą o funkcje, których w grze nie ma i nie zapowiada się, by miało się to zmienić. Czego najbardziej potrzebują fani Pokemon GO? Co ich zdaniem mocno zwiększyłoby satysfakcję z rozgrywki? Oto kilka najciekawszych propozycji.

Zmiany w Pokemon GO

Na Reddicie związanym z grą pojawił się wątek, w którym jeden z fanów zapytał społeczność o to, co chcieliby zmienić w swoim ulubionym tytule.

Na pytanie odpowiedziano około 1500 razy, więc można śmiało stwierdzić, że jest w czym wybierać. Wpis stał się bardzo popularny i po wypowiedziach użytkowników widać, że potraktowali go dość poważnie. Wielu komentujących podało propozycje, które ich zdaniem poprawiłyby grę i czasem dziwi ich, że Niantic jeszcze tego nie wprowadził.

Jeden z graczy napisał:

Usuńcie ograniczenia odległości w wymianie Pokemonami z przyjaciółmi, którzy mają status „Lucky Friend”.

Inny fan stwierdził:

Bardzo chciałbym, aby znowu wróciły normalne spawny. Nie lubię widzieć tych samych stworków 4 miesiące z rzędu. Chcę, żeby można było znaleźć dzikiego Dragonite’a i cieszyć się z tego, a nie mieć co chwilę takie: „wow, kolejny raz to samo”. 

Co ciekawe, pod tym pomysłem podpisało się wielu graczy, a sam komentarz zdobył ponad 500 głosów. Społeczność przyznała, że zaczyna tęsknić za „zwykłymi” stworkami, których parę lat temu było wszędzie pełno. Niektórzy pisali, że od dawna nie widzieli już znanych wszystkim Rattaty czy Pidgeya.

Dajcie nam możliwość pominięcia animacji przy łapaniu, ewolucji, PVP, gadaniu członków teamu Rocket i innego tego typu badziewia. 

Miałem kolejkę Pokemonów do ewolucji, bo użyłem lucky egga. Gapienie się za każdym razem na 20 sekundową animację przy przemianie każdego z nich szybko mnie znudziło. 

Dużo osób pisało o możliwości usuwania jajek z ekwipunku, ponieważ mają dość tego, że ciągle jaja 2-kilometrowe zajmują im miejsce w plecaku. Temat usuwania jajek poruszany był już wielokrotnie.

Nie mogło zabraknąć także komentarzy o cotygodniowych boxach za 1 PokeCoina, w których znajdował się zawsze Remote Raid Pass. Tęskni za tym naprawdę wielu graczy. Od jakiegoś czasu fani proszą Niantic, by ten mały dodatek znów pojawiał się w sklepie.

W jednym z komentarzy zaproponowano:

Kiedy kręcisz PokeStopem, a twój plecak jest pełny, powinieneś nadal otrzymywać prezenty, Stardust i zadania. 

To choler**e uciążliwe i denerwujące, gdy próbujesz wykonać konkretne eventowe zadania, a twój plecak jest pełny. 

Inny gracz narzekał na ciągłe ekrany z informacjami, które pojawiają się przy każdym wejściu do gry:

Czy możemy po prostu zrezygnować z okienek z informacjami o wszystkim? 

„Bądź ostrożny” za każdym razem, gdy logujesz się do gry.
„Wchodzisz do Battle League” za każdym razem, gdy wchodzisz do Battle League.

Jakby… ja to wiem. Uruchomiłem grę tysiące razy. Może po prostu jestem świadomy, że po naciśnięciu przycisku z napisem „Battle” zostanę przeniesiony do walki? 

Propozycji było oczywiście znacznie więcej. Gracze prosili o zwiększenie dziennego limitu PokeCoinów, wprowadzenie do gry nowych fryzur dla postaci, dodawanie ciekawszych nagród i zadań podczas wydarzeń oraz wiele więcej.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go