w

Gracze Pokemon GO od teraz mogą odebrać przedmioty w ramach subskrypcji Prime Gaming. Co dostaną w maju?

Od teraz subskrybenci Prime Gaming mogą cieszyć się bonusowymi przedmiotami do Pokemon GO.


Subskrypcja Prime Gaming to świetne rozwiązanie dla graczy, którzy lubią zbierać dodatkową zawartość w przeróżnych grach. W ramach współpracy z amazon.com twórcy oferują ciekawe skórki, dodatki, skrzynki z łupami czy walutę premium do sporej liczby znanych tytułów, w tym m.in. League of Legends, Valorant, Apex Legends, Lost Ark, Genshin Impact, Rainbow Six Siege, Red Dead Online i wiele więcej.

Okazuje się, że od teraz również gracze Pokemon GO będą mogli skorzystać z subskrypcji i odebrać ciekawe nagrody. Jak prezentuje się pierwsza paczka?

Pokemon GO i Prime Gaming

Na oficjalnym koncie Pokemon GO pojawiła się informacja, że od teraz gracze tego tytułu mogą skorzystać z subskrypcji Prime Gaming i odebrać różne ciekawe nagrody.

Trenerzy, którzy są członkami Amazon Prime, mogą odebrać pakiety bonusowych przedmiotów w Pokemon GO – a pierwszy z nich jest dostępny już dziś!

W maju w ramach subskrypcji odebrać można:

  • 30 x PokeBall,
  • 5 x Max Revive,
  • 1 x Star Piece.

Po kliknięciu na majową zawartość, każdy z graczy otrzyma własny kod, którego można użyć tylko raz. Kod należy wpisać w wyznaczonym miejscu w sklepie w grze (na samym dole w sekcji “Promos”).

Nie wiadomo, co pojawi się w następnym miesiącu, ale zapewne będą to bonusowe PokeBalle, Potiony, Revive’y lub inne przedmioty w stylu Lure Module czy Incense.