w

Gracze Pokemon GO otrzymają rekompensatę za problemy techniczne podczas Dragon Week

Reklama

Twórcy zapowiedzieli rekompensatę, która wiąże się z Ultra Unlock: Dragon Week.

Reklama


Dragon Week był pierwszym tematycznym tygodniem po Pokemon GO Fest (zobacz: Wszystkie informacje na temat Pokemon GO Fest 2020. Czy warto kupić bilet?). Zaczął się 31 lipca 2020 i trwał do 7 sierpnia 2020. W grze pojawiło się wiele ciekawych atrakcji, ale niestety nie wszyscy mogli w pełni cieszyć się łapaniem stworków typu dragon.

Rekompensata za problemy techniczne

Jak większość graczy wie, z okazji Ultra Unlock: Dragon Week w Pokemon GO pojawiło się nie tylko sporo Pokemonów, które normalnie nie występują w dziczy. Dodano również nowe rajdy, inne nagrody za wykluwanie jaj czy zadania, z których zdobyć było można cenne nagrody, w tym Deino – pierwszą ewolucję widowiskowego Hydreigona.

Ewolucje Deino

ZOBACZ – Poradnik do rajdów z Unova Week w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Niestety część graczy doświadczyła błędu, który sprawiał, że ukończenie wszystkich zadań nie było możliwe. Twórcy wydali następujące oświadczenie:

Ze względu na problemy techniczne, które wystąpiły podczas Dragon Week, organizujemy globalne wydarzenie od piątku 21 sierpnia 2020 r. od godziny 8:00 do środy 26 sierpnia 2020 r. do godziny 22:00.

Podczas tego wydarzenia wszyscy trenerzy będą mieli dostęp do nowych Timed Research. Nagrody za nowe badania będą takie same jak te za questy występujące podczas Dragon Week, ale same zadania będą nieco zmienione. Inne atrakcje tygodnia Dragon Week, takie jak tematyczne Pokemony pojawiające się na wolności, nie będą aktywne podczas rekompensaty.

Szczegółowe informacje o tym, jak wyglądały nagrody za miniony Dragon Week, można przeczytać tutaj: Wszystko co trzeba wiedzieć o Ultra Unlock Dragon Week w Pokemon Go.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go