w

Integracja Pokemon GO z Pokemon HOME już wkrótce. Co trzeba wiedzieć?

Twórcy ujawnili więcej informacji o współpracy Pokemon GO z aplikacją Pokemon HOME.

Reklama


Pojawiły się kolejne informacje o współpracy z aplikacją, o której fani usłyszeli w okolicach lutego. Przez kilka miesięcy społeczność wyczekiwała ogłoszeń na ten temat. Okazuje się, że integracja obu aplikacji zostanie wprowadzona jeszcze w tym roku.

Współpraca Pokemon GO z Pokemon HOME

Na oficjalnej stronie przeczytać można:

Plany integracji Pokemon GO z Pokemon HOME zostały ogłoszone w lutym i wiemy, że niecierpliwie czekaliście na aktualizację statusu tej funkcji. Z radością ogłaszamy, że integracja Pokemon GO z Pokemon HOME będzie dostępna jeszcze w tym roku!

Kiedy wszystko zostanie uruchomione, w Pokemon GO będą odbywały się ograniczone czasowo wydarzenia, w których wystąpią określone stworki. Będziesz mógł aktywować Mystery Box po wysłaniu Pokemona do Pokemon HOME z Pokemon GO, a jeśli otworzysz wspomnianego boxa podczas eventu, będziesz miał szansę napotkać Shiny Meltana!

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia i tego, jak wysłać Pokemona złapanego w Pokemon GO do Pokemon HOME!

ZOBACZ – Miesiąc legendarnych Pokemonów w Pokemon GO – co i kiedy pojawi się w październiku?

Czym jest Pokemon HOME? To aplikacja smartfony i Nintendo Switch, która jest nowym centrum zarządzania kolekcją Pokemonów. Oznacza to, że pozwala na przechowywanie złapanych stworków m.in. z gier na 3DSa, Pokemon Let’s GO czy Pokemon Sword/Shield. Pokemony złapane na różnych platformach są przenoszone do chmury, a z niej można wymieniać się nimi np. na Nintendo Switch bez brania konsoli do ręki.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go