w

Jakiego Pokemona można otrzymać z październikowego Research Breakthrough w Pokemon GO?

Reklama

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w październiku?

Reklama


Wraz z nowym miesiącem do Pokemon GO trafi kolejne Research Breakthrough. Jaką nagrodę można otrzymać za wykonywanie codziennych zadań we wrześniu? Tym razem będzie to stworek z III generacji o dość specyficznym wyglądzie i statystykach.

Nagroda za październikowe Research Breakthrough

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać, wykonując codziennie, przez siedem dni, minimum jedno dzienne zadanie w Pokemon GO (zakładka „Field”). Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Od czwartku 1 października 2020 r. do niedzieli 1 listopada 2020 r. Shedinja, Shed Pokemon, będzie dostępny jako nagroda w Research Breakthrough.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią we wrześniu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Shedinję. Jest to Pokemon typu bug i ghost i pochodzi z regionu Hoenn. Stworek osiąga do 80 centymetrów wielkości i waży zaledwie 1,2 kilograma.

Shedinja to jedna z ewolucji Nincady (drugą jest Ninjask).

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu fire, flying, dark, rock, ghost (160%) oraz odporny na ataki typu grass, bug, ground, poison (63%), normal (39%) i fighting (24%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 153
  • Defense: 73
  • Stamina: 1

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 393.

ZOBACZ – Rozpiska październikowych Spotlight Hours w Pokemon GO. Jakie Pokemony się pojawią?

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Statystycznie najlepszymi atakami Pokemona są Shadow Claw (szybki atak, typ ghost) i
Aerial Ace (ładowany atak, typ flying).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go