w

Jakie Pokemony będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w kwietniu?

Jakie Pokemony otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w kwietniu?


Zaraz zacznie się kwiecień, więc wielu fanów Pokemon GO zastanawia się, jakie atrakcje trafią do gry w tym właśnie miesiącu. Część informacji została już ujawniona, więc społeczność wie m.in. o tym, kto będzie bohaterem kwietniowego Community Day.

Przyszedł czas na przypomnienie, jakie stworki będę dostępne w ramach Research Breakthrough w przyszłym miesiącu i nie tylko. Ich lista będzie aktualna aż do 1 czerwca 2023 roku.

Nagroda za Research Breakthrough w kwietniu

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać za wykonywanie codziennie, przez siedem dni, minimum jednego zadania dziennie w Pokemon GO (zakładka „Field”).

Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Od 1 grudnia 2022 roku nagrody za Research Breakthrough wyglądają nieco inaczej. Dany miesiąc nie jest związany z konkretnym Pokemonem, za to gracze mogą trafić na jednego z kilku stworków, które są dostępne w danym czasie.

Od 1 marca do 1 czerwca 2023 roku za zbieranie codziennych pieczątek będzie można zdobyć:

  • Parasecta,
  • Pinsira,
  • Snorlaxa,
  • Gible’a,
  • Furfrou w formie naturalnej,
  • Goomy’ego.

Poza Goomym i Parasectem każdy z wymienionych wyżej stworków może pojawić się w wersji shiny.​​

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go