w

Ten błąd graficzny w Pokemon GO wywołuje traumę u graczy. Trudno o nim zapomnieć

Błąd z animacjami postaci graczy sprawia, że te kojarzą się naprawdę dziwnie.


Pokemon GO to gra, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jest stale rozwijana od 2016 roku, przez co przyciąga nowych fanów i nie nudzi się tym, którzy są z nią od dawna.

Niestety mimo starań twórców, tytuł nie jest wolny od błędów. Te bywają naprawdę różne. Od problemów z serwerami czy płynnością samej aplikacji, po glitche graficzne, które czasem wyglądają zabawnie, ale momentami mogą być nawet przerażające. Niejeden gracz zapewne pamięta powykrzywiane twarze trenerów, gdy ci dostali nowe modele.

Najnowszy błąd związany jest z pozą avatara trenera. Jak powszechnie wiadomo, w grze dostępne są animowane pozy, które można odblokować i ustawić na swojej postaci. Niestety tym razem coś poszło nie tak i przez buga animacje kojarzą się z czymś, co nie powinno znaleźć się w grze.

Niefortunny błąd w Pokemon GO

Wśród społeczności Pokemon GO krążą filmiki, które pokazują błąd graficzny związany z pozami postaci. Glitch powoduje, że te – jak opisują sami fani – stają się “niestosowne”. Wszystko przez to, że kojarzą się z pewnymi czynnościami, które nie powinny znaleźć się grze tego typu.

Niektórzy żartują, że najbardziej straumatyzowana jest tutaj Eevee, która jest świadkiem opisywanych błędów. Oczywiście wszystko opisywane jest w mocno humorystyczny sposób.

Trzeba przyznać, że wspomniane błędy z animacjami faktycznie wypadają dość niestosownie i mogą przywoływać dziwne skojarzenia.

Niantic zapewne dość szybko naprawi tego buga. Mimo to na pewno zostaną osoby, które długo o nim nie zapomną.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go