Rozpiska październikowych Spotlight Hours w Pokemon GO. Jakie Pokemony się pojawią?

Pokemon Go

Reklama

Twórcy opublikowali daty oraz Pokemony związane ze Spotlight Hours w nadchodzącym miesiącu.

Reklama


We wrześniu Spotlight Hours dotyczyły Eevee, Houndoura, Tentacoola i Spearowa. Miesiąc zamknie godzina związana ze Skitty. Z racji tego, że wielkimi krokami zbliża się październik, opublikowano oficjalną listę nowych godzin tematycznych, które będą pojawiać się co wtorek. Tym razem aż dwukrotnie gracze spotkają Pikachu, ale za każdym razem w nieco innej odsłonie.

Jakie Pokemony pojawią się we wrześniu w ramach Spotlight Hours?

Aby jak najlepiej skorzystać z godzin powiązanych z konkretnym Pokemonem, najlepiej wcześniej zaplanować sobie trochę wolnego czasu. Dlatego twórcy podzielili się z graczami rozpiską całego przyszłego miesiąca.

W październiku Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Reklama

ZOBACZ – Wszystko o rzutach w Pokemon GO – przeliczniki, wzory i zwiększanie szansy na złapanie

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 6 października 2020 – głównym bohaterem będzie Pikachu w czapce World, a za złapanie stworków zyska się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 13 października 2020 – uwaga graczy skupi się na Pikachu w czapce Original, a za łapanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 20 października 2020 – głównym bohaterem będzie Shuppet, a trenerzy zdobędą dwa razy więcej cukierków za transfer Pokemonów.

  • 27 października 2020 – Duskull otrzyma swoją własną godzinę, a za ewolucję stworka każdy otrzyma dwa razy więcej punktów doświadczenia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej