w

Jakiego Pokemona można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w kwietniu?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w kwietniu?


Jako że marzec powoli się kończy, twórcy poinformowali o nagrodach i atrakcjach, które pojawią się w grze w kwietniu. Jedną z nich jest oczywiście Pokemon za Research Breakthrough.

W marcu za zbieranie pieczątek można było zdobyć Gible’a. Jak się okazuje – w kwietniu będzie to nieco niszowy stworek typu water i ground.

Nagroda za Research Breakthrough w kwietniu

Wczoraj ujawniono, kto będzie bohaterem nadchodzącego Dnia Społeczności – Zapowiedź kwietniowego Community Day w Pokemon GO. Co trzeba wiedzieć?. Dziś pojawiła się informacja o przyszłej nagrodzie za Research Breakthrough. Co wiadomo?

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać, wykonując codziennie, przez siedem dni, minimum jedno dzienne zadanie w Pokemon GO (zakładka “Field”). Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Od czwartku 1 kwietnia 2021 roku do soboty 1maja 2021 roku męski Frillish będzie dostępny jako nagroda w Research Breakthrough.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w kwietniu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Frillisha płci męskiej. Jest to Pokemon typu water i ghost i pochodzi z regionu Unova. Frillish ewoluuje w Jellicenta.

ZOBACZ – Aktualny stan Pokemon GO okiem graczy. Czy w grze nastąpił przesyt atrakcji?

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu grass, dark, ghost i electric (160%) oraz odporny na ataki typu ice, fire, water, steel, bug, poison (63%) i fighting oraz normal (39%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 115
  • Defense: 134
  • Stamina: 146

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 257.

Porównanie wersji zwykłej i shiny: