w

Jakiego Pokemona można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w marcu?

Jakiego Pokemona otrzymają gracze Pokemon GO za wykonywanie codziennych zadań w marcu?


Jako że luty powoli się kończy, twórcy poinformowali o nagrodach i atrakcjach, które pojawią się w grze w marcu. Jedną z nich jest oczywiście Pokemon za Research Breakthrough.

W lutym za zbieranie pieczątek można było zdobyć Snorlaxa. Jak się okazuje – w marcu będzie to dość znany stworek typu dragon i ground.

Nagroda za Research Breakthrough w marcu

Dla przypomnienia: Research Breakthrough to specjalna nagroda, którą można otrzymać, wykonując codziennie, przez siedem dni, minimum jedno dzienne zadanie w Pokemon GO (zakładka “Field”). Nie ma znaczenia, czego dotyczy konkretny quest (questy można losować przy zakręceniu PokeStopem oraz jeden jest przydzielany zawsze po północy). Po wykonaniu zadania gracz otrzymuje pieczątkę, a za 7 pieczątek paczkę z tajemniczym Pokemonem.

Od poniedziałku 1 marca 2021 roku do czwartku 1 kwietnia 2021 roku Gible będzie dostępny jako nagroda w Research Breakthrough.

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią w marcu za zebranie siedmiu pieczątek każdy trener Pokemon GO otrzyma Gible’a. Jest to Pokemon typu dragon i ground i pochodzi z regionu Sinnoh. Gible ewoluuje w Gabite’a, a następnie w Garchompa.

ZOBACZ – Wielka zapowiedź nowości w Pokemon GO – The Season of Legends. Co nowego?

Statystyki, kontry i najlepsze ataki

Pokemon jest podatny na ataki typu ice (256%), fairy i dragon (160%) oraz odporny na ataki typu rock, poison, fire (63%) i electric (24%).

Jego bazowe statystyki prezentują się następująco:

  • Attack: 124
  • Defense: 84
  • Stamina: 151

Maksymalne CP na 40 levelu konta wynosi 1 112.

Porównanie wersji zwykłej i shiny:

Statystycznie najlepszymi atakami Pokemona są:

  • wersja ofensywna: Mud Shot (szybki atak, typ ground) i
    Dig (ładowany atak, typ ground),
  • wersja defensywna: Take Down (szybki atak, typ normal) i
    Dig (ładowany atak, typ ground).
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go