w

Niantic ponownie wprowadza bonusy, które mają zachęcić graczy Pokemon GO do pozostania w domu

Twórcy w trosce o społeczność wprowadzają bonusy, które umożliwiają grę bez wychodzenia z domu.


Rok 2020 jest dość dziwnym okresem dla takich gier jak Pokemon GO, które nakłania użytkowników do częstego wychodzenia z domu i spędzenia swojego czasu na świeżym powietrzu. W poprzednich latach Niantic robiło, co mogło, by zachęcić swoich graczy do częstych spacerów, przebywania na dworze i spotykania się z przyjaciółmi.

Teraz, ze względu na bezpieczeństwo, twórcy przygotowali pewne zmiany i z tego powodu proszą o pozostanie w domach i skorzystanie z nowej dawki bonusów.

Gra w Pokemon GO bez wychodzenia z domu

Każdy, kto grał w tym roku w tytuł od Niantic, kojarzy, że twórcy dodawali sporo zmian, które miały zachęcić ludzi do łapania Pokemonów, a jednocześnie nie zmuszać ich do wychodzenia w większe skupiska ludzi. Z tego powodu w pierwszej połowie roku wprowadzono sporo ciekawych bonusów, jednak te ze względu na ograniczenie czasowe skończyły się pewnego dnia. Dużo fanów zastanawiało się, co teraz stanie się z grą i czy Niantic przygotowuje coś nowego.

Okazało się, że tak. Twórcy wiedzą, że obecna sytuacja na świecie wymaga innego podejścia do gry, ponieważ długie przebywanie pośród ludzi nie byłoby bezpieczne ani dla graczy, ani dla ich otoczenia.

Aby kontynuować dostosowywanie się do zmieniającej się globalnej sytuacji oraz w odpowiedzi na coraz więcej pytań naszych graczy przywracamy następujące bonusy do Pokemon GO:

  • Skuteczność Incense’ów zostanie zwiększona, dzięki czemu będą częściej przyciągać Pokemony.
  • Twój buddy będzie teraz przynosił więcej prezentów. Aż do pięciu na raz do trzech razy dziennie.

Te premie są tymczasowe, ale pozostaną w grze co najmniej do czerwca 2021 roku. Powiadomimy was z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli będą miały ulec zmianie.

ZOBACZ – Minievent Nidoran Special Research w Pokemon GO – czego można się spodziewać?

Warto także zwrócić uwagę na następujące bonusy, które pojawią się podczas wybranych wydarzeń. Dzięki nim można w bezpieczny sposób korzystać z eventów:

  • zmniejszenie odległości wymaganej przez inkubatory
  • zwiększony dystans, na jaki można wymieniać się Pokemonami
  • paczki z zawartością za 1 PokeCoina
  • inne atrakcje ujawniane w przyszłości
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go