w

Niesamowity rzut w Pokemon GO. Gracz dostał za niego ponad 50 tysięcy XPa

Reklama

Pewien gracz Pokemon GO połączył wiele bonusów, by otrzymać ponad 50 tysięcy XP-a za jeden rzut.


Jeden z fanów tytułu od Niantic pochwalił się tym, ile udało się nabić punktów doświadczenia jednym rzutem. Jakie bonusy połączył, że zdobył aż taką szaloną liczbę XP-a?

Wspomniany gracz pochwalił się na Reddicie Pokemon GO, że udało mu się zdobyć ponad 50 tysięcy XP. Być może takie osiągnięcie brzmi jak coś niemożliwego, ale wszystkie bonusy, z których skorzystał, są opisane na screenie.

Rzut za 50 tysięcy XPa

Reklama

Zauważyć można, że był to 7. dzień codziennego streaka, dodatkowo gracz łapał pierwszego stworka tego dnia, który był też nowym Pokemonem w jego Pokedexie, za co dostaje się bonusowy XP. Rzut był podkręcony, a samo trafienie zaliczone jako Excellent. Pokemona udało się złapać za pierwszą próbą.

Wszystko to brzmi niesamowicie, a jeszcze bardziej niesamowity jest łączny wynik, czyli 54020 punktów doświadczenia w jednym rzucie. Co ciekawe – nie jest to wcale maksymalna liczba XP-a, jaką można dostać za rzut.

Komentujący post na Reddicie gratulowali graczowi i byli pod wrażeniem tego, ile punktów doświadczenia da się uzbierać, gdy połączy się różne bonusy z gry. Niektórzy żartowali, że „chyba źle grają w Pokemon GO”, ponieważ nie byli nawet blisko liczby XP-a, którą zdobył autor wpisu.

Gracz pokazał tym samym, że warto codziennie łapać stworki, by utrzymać streaka oraz dodatkowo próbować z podkręconymi rzutami. Wiele osób tego nie lubi, jednak jeśli chce się szybko levelować konto, warto się do tego przekonać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go