Nowe Pokemony pojawią się w Pokemon GO. Zapowiedź nadchodzącego wydarzenia Lake Legends

Pokemon Go

Reklama

Już niedługo w grze pojawią się nowe legendarne stworki. Jakie?

Reklama


Jakiś czas temu pojawił się artykuł o tym, że w listopadzie Niantic chce wprowadzić „Pokemona-niespodziankę” jako przeciwnika w najwyższym tierze rajdu (zobacz: Miesiąc legendarnych Pokemonów w Pokemon GO – co i kiedy pojawi się w listopadzie?).

Teraz twórcy ujawnili, kto będzie tym tajemniczym bohaterem. Okazuje się, że „Pokemon-niespodzianka”, którego zapowiadali, to nie jeden, ale aż trzy stworki.

Uxie, Mesprit i Azelf w Pokemon GO

Do tej pory Niantic trzymało swoich fanów w niepewności, tworząc pewnego rodzaju tajemniczą zapowiedź odnośnie tego, co jest ową niespodzianką. Teraz okazało się, że w grze pojawią się aż 3 nowe legendarne stworki.

Reklama

Trenerzy! W nadchodzącym wydarzeniu Lake Legends legendarne Pokemon Uxie, Mesprit lub Azelf będą pojawiać się w 5-gwiazdkowych rajdach. W tym czasie Goldeen będzie również częściej pojawiał się na wolności i wykluwał się z 5-kilometrowych jaj. Jeśli macie szczęście, możecie nawet trafić na shiny wersję.

Wydarzenie rozpocznie się we wtorek 24 listopada i potrwa do poniedziałku 30 listopada.

Atrakcje:

  • Uxie, Mesprit lub Azelf będą pojawiać się w 5-gwiazdkowych rajdach. Inne Pokemony związane z jeziorami, wiedzą, emocjami i siłą woli będą również pojawiać się w rajdach.
  • Pokemony często spotykane w pobliżu jezior – Psyduck, Goldeen, Magikarp, Surskit, Starly, Bidoof i Shellos – będą przyciągane przez Incense’a, wyklują się z jaj i częściej pojawią się na wolności.
  • Pokemony związane z wiedzą, emocjami i siłą woli – takie jak Abra, Machop i Ralts – będą przyciągane przez Incense’a, wyklują się z jaj i częściej pojawią się na wolności.
  • Goldeen będzie się wykluwał z 5-kilometrowych jaj. Szczęśliwcy trafią na jego shiny wersję.
  • Zadania mapowania AR zaoferują nowe nagrody.
  • Tematyczne Field Research będą pojawiały się przez cały czas trwania wydarzenia.

ZOBACZ – Kiedy 6 generacja Pokemonów trafi do Pokemon GO? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Kim są Uxie, Mesprit i Azelf?

Być może niektórzy gracze nie kojarzą nowych legendarnych Pokemonów. Wspomniana trójka to stworki typu psychicznego z generacji IV. Znani są jako obrońcy jeziora w regionie Sinnoh. Nie mają płci, a ich ewolucja nie jest znana. Mówi się, że Uxie (żółty) jest zwiastunem wiedzy, Azelf (niebieski) zwiastunem siły woli, a Mesprit (różowy) – emocji.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej