w

Pierwszy sierpniowy box w Pokemon GO. Co gracze znajdą w środku? Do kiedy można go odebrać?

W grze pojawiła się pierwsza sierpniowa paczka za 1 PokeCoina. Co można otrzymać tym razem?


Dziś zaczął się drugi miesiąc wakacji. Przyszedł więc czas na sierpniowe atrakcje. Wiadomo już, co będzie nagrodą za Research Breakthrough, kto będzie bohaterem sierpniowego Community Day oraz jakie Spotlight Hours odbędą się w najbliższych tygodniach. Podano także rozpiskę legendarnych i Mega Rajdów.

Nowy miesiąc to również nowe boxy za jednego PokeCoina. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu zawartość tego typu paczek różni się od tego, co gracze otrzymywali na początku roku. Co tym razem zawiera tego typu box? Do kiedy można go odebrać?

Pierwszy sierpniowy box w Pokemon GO

Boxy w 2022 roku, tak jak te z poprzedniego, nie są całkowicie darmowe, ale nie ma czym się przejmować – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Od 1 sierpnia (poniedziałek) do 8 sierpnia 2022 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • Glacial Lure Module.

Warto przypomnieć, że jutro odbędzie się pierwsza sierpniowa Spotlight Hour. Hisuian Voltorb otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków dostanie się podwójną liczbę Stardustu. Rozpiskę Spotlight Hours na aktualny miesiąc można przeczytać tutaj – Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w sierpniu. Jakie Pokemony się pojawią?.