w

Pierwszy wrześniowy box w Pokemon GO. Co zawiera? Do kiedy można go odebrać?

Wraz z nowym miesiącem do gry trafiły kolejne eventowe boxy.


Zgodnie z zapowiedziami we wrześniu również będą pojawiać się cotygodniowe paczki z różnymi przedmiotami. W ubiegłym tygodniu aktywny był ostatni sierpniowy box, dlatego pierwszy w ramach września dostępny jest dopiero od dzisiaj.

Wrześniowe boxy, tak jak te w poprzednim miesiącu nie są całkowicie darmowe, ale nie ma się co martwić – cena jest na tyle niska, że większość graczy może sobie pozwolić na zakup takiej paczki. Co tym razem znajduje się w boxie i do kiedy będzie dostępny?

Pierwszy wrześniowy box w Pokemon GO

Od 6 września (poniedziałek) do 13 września 2021 roku w sklepie w grze można odebrać eventowy, jednorazowy box w cenie 1 PokeCoina, który zawiera:

  • 15 x Razz Berry,
  • 10 x PokeBall,
  • 1 x Remote Raid Pass.

Warto przypomnieć, że wrzesień w Pokemon GO będzie naprawdę ciekawy. Wczoraj odbyło się wydarzenie Hoopa’s Arrival, które wprowadziło tematyczne godziny oraz nowe wyzwanie kolekcjonerskie. Twórcy zapowiedzieli, że w aktualnym miesiącu gracze doczekają się jeszcze wielu interesujących atrakcji.

19 września odbędzie się kolejny Dzień Społeczności, który tym razem będzie dotyczył Oshawotta. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: Zapowiedź wrześniowego Community Day w Pokemon GO. Jaki stworek się pojawi?.