w

Pojawiły się przecieki na temat Explorera Pikachu w Pokemon GO. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Wiadomo już, jak będzie wyglądał nowy Pikachu dodany do gry z okazji nadchodzącego eventu.


Kolejne wydarzenie w Pokemon GO zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób zastanawiało się, jak będzie prezentował się nowy wygląd Pikachu – tym razem w wersji Explorer.

Przecieki pokazują, że stworek będzie naprawdę uroczy. Wielu fanów już chwali Niantic za przeniesienie go z filmu do gry.

Explorer Pikachu w Pokemon GO

Około tygodnia temu pojawił się artykuł o tym, że w Pokemon GO odbędzie się event z okazji premiery najnowszego filmu z serii Pokemon – Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle (zobacz: Special Research z Jessie i Jamesem z okazji premiery filmu Pokemon the Movie: Secrets of the Jungle). Pierwotna data premiery przewidziana była na 10 lipca, jednak trudna sytuacja na świecie zmusiła twórców do przesunięcia terminów. Nowa data premiery ustalona jest na 25 grudnia 2020 (Japonia). Film ukaże się w Stanach Zjednoczonych w 2021 roku.

Do eventu jeszcze trochę czasu, dlatego Pokeminerzy postanowili pokazać co nieco z przecieków.

ZOBACZ – Niantic testuje nowe funkcje względem rajdów i wykluwania jaj w Pokemon GO. Na co najbardziej narzekali gracze?

Na grafice zaobserwować można wygląd Explorera Pikachu (oraz jego shiny wersji), który według wielu jest najlepszą wersją tego stworka. Póki co Pikachu posiada aż kilkanaście rodzajów – w tym wersję zimową, świąteczną, halloweenową, wakacyjną i nie tylko.

Nie ma się co dziwić – w końcu jest to jeden z najbardziej znanych stworków i seria bez Pikachu nie byłaby tym samym.

Pokemon w wersji z filmu posiada czapkę oraz manierkę na wodę w kształcie Wailmera.

Dodatkowo Pokeminerzy ujawnili też ikonkę questów z Jessie i Jamesem – którzy w czasie wydarzenia będą kierować gracza przez listę zadań zamiast profesora Willowa.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go