w

Pokemon GO Tour: Hoenn – gdzie i kiedy się odbędzie? Ile kosztuje bilet po zniżce?

Twórcy Pokemon GO zapowiedzieli nowe wydarzenie, które odbędzie się na początku przyszłego roku.


Pokemon GO to gra, która od premiery miała zachęcać społeczność do wychodzenia z domu, zwiedzania okolicy oraz poznawania nowych ludzi, którzy również interesują się kieszonkowymi stworkami.

Aby zwiększyć interakcję pomiędzy fanami, twórcy organizowali różne wydarzenia, jak np. Pokemon GO Fest, który odbywał się w konkretnych miastach.

Zapowiedziano kolejny event tego typu, który będzie miał miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku, a konkretniej w lutym.

Już można zamówić bilety, które są obecnie przecenione. Niestety wielu polskich fanów Pokemon GO będzie zawiedzionych, ponieważ uczestnictwo w wydarzeniu będzie wymagało podróżny na inny kontynent. Jeśli jednak ktoś może pozwolić sobie na taki wyjazd, warto zapoznać się ze szczegółami eventu.

Pokemon GO Tour: Hoenn

Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas przybywa do Nevady w dniach 18 i 19 lutego 2023 roku.
Weźcie udział w wyjątkowym, dwudniowym wydarzeniu Pokemon GO na żywo w Las Vegas!

Trenerzy, Wasze ulubione Pokemony z regionu Hoenn z gier Pokemon Ruby i Pokemon Sapphire pojawią się w Sunset Parku! Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas odbędzie się w stanie Nevada już w lutym 2023 roku. Nie przegapcie tej szansy, by pograć w Pokemon GO z tysiącami innych trenerów z całego świata. Będziecie mogli łapać swoje ulubione stworki, wymieniać się nimi oraz stawać do pojedynków! Kto wie, jakie rzadkie gatunki spotkacie podczas Pokemon GO Tour: Hoenn – Las Vegas.

Twórcy gry ogłosili, że do 31 grudnia 2022 roku będzie aktywna zniżka na bilet wydarzenia. Aktualnie można zakupić go za 25 USD, czyli o 5 dolarów taniej.

Do chwili wyprzedania biletów obok wydarzenia Pokémon GO Tour: Hoenn – Las Vegas będzie widniał napis „Tickets Available” (Bilety są dostępne). Rozgrywka w ramach wydarzenia będzie możliwa tylko w miejscu i czasie wskazanym na bilecie.

Bilety na to wydarzenie nie podlegają zwrotowi (zgodnie z obowiązującym prawem i wyjątkami określonymi w regulaminie). Są sprzedawane na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i będą dostępne do wyczerpania zapasów.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go