w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w grudniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w grudniu.


Grudzień zbliża się wielkimi krokami, więc wielu graczy zastanawia się, jakie atrakcje przyniesie ostatni miesiąc 2022 roku. Dziś wiadomo już, że będzie się działo i twórcy nie pozwolą na to, by ich społeczność nudziła się zimowymi wieczorami.

Czas ogłosić takie atrakcje, jak Research Breakthroug, rozpiskę Mega Rajdów i oczywiście Spotlight Hours. Na tych ostatnich skupia się poniższy artykuł. Jakie Pokemony będą pojawiać się w każdy wtorek? Jak zawsze stworki przyniosą ze sobą konkretne bonusy.

Które Pokemony pojawią się w grudniu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłych miesiącach, w grudniu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na ostatni miesiąc 2022 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W grudniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 6 grudnia 2022 – Wooper otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków otrzyma się podwójną ilość Stardustu.

  • 13 grudnia 2022 – głównym bohaterem będzie Spheal. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej punktów doświadczenia.

ZOBACZ – Ten gracz doświadczył naprawdę żenującej sytuacji. Wezwano policje, ponieważ grał w Pokemon GO

  • 20 grudnia 2022 – Spotlight Hour będzie związany z Bergmitem, a za łapanie Pokemonów zyska się podwójną liczbę cukierków.

  • 27 grudnia 2022 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Cubchoo. Za transferowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę cukierków.
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go