Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w kwietniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Pokemon Go

Reklama

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w kwietniu.

Reklama

Za parę dni rozpocznie się kwiecień, czyli miesiąc związany m.in. z Wielkanocą. Fani Pokemon GO wiedzą, że nowy miesiąc to coś jeszcze – wiele nowych interesujących atrakcji, które trafią do ich ulubionej gry.

Jak zawsze twórcy opublikowali najważniejsze informacje związane z tym, co pojawi się w tytule o kieszonkowych stworkach przez następne 4 tygodnie. Jedną z atrakcji jest oczywiście rozpiska Spotlight Hours, które odbywać się będą w każdy wtorek kwietnia i zaoferują różne bonusy.

Które Pokemony pojawią się w kwietniu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłym miesiącu, w kwietniu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na czwarty miesiąc 2023 roku zaplanowane są 4 takie godziny.

W kwietniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Reklama

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 4 kwietnia 2023 – Exeggcute otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 11 kwietnia 2023 – głównym bohaterem będzie Shellder. Za transferowanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej cukierków.

ZOBACZ – To małżeństwo grające w Pokemon GO w ciekawy sposób świętuje urodziny. Naprawdę uroczy pomysł

  • 18 kwietnia 2023 – Spotlight Hour będzie związany z Trapinchem, a za ewoluowanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 25 kwietnia 2023 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Tangela. Za łapanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę Stardustu.
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej