w

To małżeństwo grające w Pokemon GO w ciekawy sposób świętuje urodziny. Naprawdę uroczy pomysł

Pewna para podzieliła się dość interesującą tradycją, którą praktykuje od trzech lat w Pokemon GO.


Fani Pokemon GO to bardzo kreatywna grupa, która lubi podchodzić do swojego ulubionego tytułu w ciekawy sposób. Nierzadko mówi się o tym, że gracze układali stworki w Gymach tak, by pasowały do siebie kolorystycznie lub tworzyły zabawne grupy, np. Gracz Pokemon GO trafił na uroczych i bezbronnych przeciwników na jednym z Gymów. „Nie dam rady z nimi walczyć”.

Nie zabrakło osób, które wpadły na pomysł, by zostawiać w miejscu PokeStopów realne upominki, a nawet stworzyć fizyczne PokeStopy, którymi dało się zakręcić.

Gracze lubią również sytuacje, w których całe rodziny grają razem w tytuł od Niantic i wspólnie wychodzą na poszukiwania nowych gatunków.

Tym razem w sieci pojawił się uroczy post pewnego małżeństwa, które uznało, że będzie świętować urodziny podczas grania w Pokemon GO. Jak dokładnie to robili?

Urodzinowa tradycja w Pokemon GO

Na Reddicie Pokemon GO pojawił się wpis, w którym pewna kobieta wyjaśniła, że razem z mężem od 3 lat obchodzą urodziny w Pokemon GO.

Użytkowniczka napisała, że w dzień jej urodzin razem wybrali się na spacer po mieście, by umieścić w okolicznych Gymach konkretne stworki. Jakie? Chodziło o wszystkie okazy, które posiadają urodzinową czapeczkę.

Efekty urodzinowego spaceru zamieściła na Reddicie.

Post szybko stał się bardzo popularny. Gracze stwierdzili, że pomysł jest niesamowicie uroczy. Nie zabrakło życzeń dla solenizantki oraz stwierdzeń, że sposób świętowania urodzin jest tak fajny, że niejedna osoba od teraz będzie w ten sposób obchodzić własne święta.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go