w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w marcu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w marcu.


Czas na rozpiskę kolejnego miesiąca w związku ze Spotlight Hours. Luty powoli się kończy, więc twórcy ujawnili, jakie Pokemony będą pojawiać się w dużej ilości o określonej godzinie w każdy marcowy wtorek.

Warto przypomnieć, że w lutym były 4 tematyczne godziny. Z racji tego, że marzec jest dłuższy, społeczność będzie cieszyć się aż 5. Spotlight Hours, wśród których pojawią się stworki przeróżnych typów.

Jakie Pokemony pojawią się w marcu w ramach Spotlight Hours?

W marcu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 2 marca 2021 – Krabby trzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  • 9 marca 2021 – głównym bohaterem będzie Drowzee, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 16 marca 2021– Spotlight Hour będzie związany z Voltorbem, a za łapanie Pokemonów otrzyma się podwojoną ilość Stardustu.

  • 23 marca 2021 – Surskit otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 30 marca 2021 – ostatnia tematyczna godzina miesiąca dotyczyć będzie Slugmy. Za łapanie stworków gracze otrzymają podwójną ilość cukierków.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Pokemon Go