w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w sierpniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, jakie stworki otrzymają tematyczne godziny w sierpniu.


Przyszedł czas na kolejne informacje związane z nadchodzącym miesiącem w Pokemon GO. Wczoraj ujawniono, kto będzie nagrodą w ramach sierpniowego Research Breakthrough. Dziś wiadomo już, jakie Pokemony otrzymają tematyczne godziny w każdą środę.

Sierpień będzie na swój sposób wyjątkowy, ponieważ pojawi się aż 5 Spotlight Hour. Co więcej, bohaterowie dwóch z nich nie są jeszcze ujawnieni i mają być dla graczy niespodzianką.

Jakie Pokemony pojawią się w sierpniu w ramach Spotlight Hours?

W sierpniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdą środę od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 3 sierpnia 2021 – Magnemite otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie Pokemonów dostanie się dwa razy więcej Stardustu.

  • 10 sierpnia 2021 – głównym bohaterem będzie Shellos z Morza Wschodniego, a za łapanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 17 sierpnia 2021 – Spotlight Hour będzie związany z Shellosem z Morza Zachodniego, a za łapanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej cukierków.

ZOBACZ – Jakiego Pokemona będzie można otrzymać za Research Breakthrough w Pokemon GO w sierpniu?

  • 24 sierpnia 2021 – tajemniczy stworek otrzyma swoją własną godzinę, a za transferowanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej cukierków.
  • 31 sierpnia 2021 – tajemniczy stworek trzyma swoją własną godzinę, a za ewoluowanie Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.