w

Rozpiska Spotlight Hours w Pokemon GO w styczniu. Jakie Pokemony się pojawią?

Wiadomo już, które stworki otrzymają tematyczne godziny w styczniu.


Trwają święta Bożego Narodzenia i już za kilka dni skończy się 2022 rok. Twórcy Pokemon GO zaczęli ogłaszać, jakie atrakcje trafią do społeczności tytułu w styczniu. Parę dni temu ogłoszono kilka ciekawych nowości, w tym m.in. ujawniono, kto będzie bohaterem najbliższego Dnia Społeczności.

Czas przedstawić inne atrakcje. W tym artykule pojawi się rozpiska styczniowych Spotlight Hours, których w przyszłym miesiącu będzie aż 5. Jakie stworki się pojawią i jaki bonus będzie towarzyszył każdemu z nich?

Które Pokemony pojawią się w styczniu w ramach Spotlight Hours?

Tak, jak w ubiegłym roku, w styczniu Spotlight Hours odbywać się będą w każdy wtorek. Na pierwszy miesiąc 2023 roku zaplanowane jest aż 5 takich godzin.

W styczniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek od 18:00 do 19:00 czasu lokalnego, a każdy tydzień będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 3 stycznia 2023 – Alolan Sandshrew otrzyma swoją własną godzinę, a za ewoluowanie stworków otrzyma się dwa razy więcej punktów doświadczenia.

  • 10 stycznia 2023 – głównym bohaterem będzie Swirlix. Za łapanie Pokemonów gracze otrzymają dwa razy więcej Stardustu.

ZOBACZ – Zapowiedź styczniowego Community Day w Pokemon GO. Jakiego Pokemona będzie dotyczyć?

  • 17 stycznia 2023 – Spotlight Hour będzie związany z Seedotem, a za łapanie Pokemonów zyska się dwa razy więcej doświadczenia.

  • 24 stycznia 2023 – Tynamo otrzyma swoją własną godzinę, a za łapanie stworków otrzyma się podwójną liczbę cukierków.

  • 31 stycznia 2023 – bohaterem ostatniej tematycznej godziny będzie Blitzle. Za transferowanie stworków każdy z graczy dostanie podwójną liczbę cukierków.
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go