w

Rozpiska styczniowych rajdów w Pokemon GO. Jakie legendarne Pokemony się pojawią?

Udostępniono listę stworków, które pojawią się w styczniu w ramach rajdów 5-gwiazdkowych.


Koniec roku już za kilka dni. W związku z tym deweloperzy ujawnili sporo nowości, jakie mają pojawić się w 2021 roku.

Poza tym, że graczy czeka wiele tematycznych eventów, np. wydarzenie Pokemon GO Tour: Kanto (zobacz: Zapowiedź nowego wydarzenia – Pokemon GO Tour: Kanto. Shiny Mew dla każdego?), wiadomo też, jakie stworki pojawią się w legendarnych rajdach w najbliższym miesiącu.

Legendarne rajdy w styczniu

Zgodnie z oficjalną zapowiedzią na stronie Pokemon GO w legendarnych rajdach w styczniu pojawi się 6 Pokemonów. 5 z nich jest dobrze znanych, jeden to niespodzianka.

Lista prezentuje się następująco:

  • Ho-Oh, Pokemon typu fire i flying, będzie bossem 5-gwiazdkowego rajdu od piątku 1 stycznia 2021 roku i będzie go można złapać do wtorku 5 stycznia 2021 roku. Szczęśliwcy trafią na wersję shiny.

  • Gensect, Pokemon typu bug i steel, będzie bossem 5-gwiazdkowego rajdu od wtorku 5 stycznia 2021 i będzie można go złapać do wtorku 12 stycznia 2021.

  • Heatran, Pokemon typu fire i steel, będzie bossem 5-gwiazdkowego rajdu od wtorku 12 stycznia 2021 do wtorku 19 stycznia 2021. Szczęśliwcy trafią na wersję shiny.

  • Kyogre, Pokemon typu water, oraz Groudon, Pokemon typu ground, będą bossami 5-gwiazdkowych rajdów od wtorku 19 stycznia 2021 do wtorku 26 stycznia 2021. Szczęśliwcy trafią na wersje shiny obu Pokemonów.

  • Od wtorku 26 stycznia w 5-gwiazdkowych rajdach będzie dostępna także niespodzianka – tajemniczy Pokemon, którego imienia jeszcze nie ujawniono.

ZOBACZ – Twórcy ujawnili, kto będzie bohaterem styczniowego Community Day w Pokemon GO

Twórcy ujawnili także informacje o styczniowych Mega Rajdach.

  • Mega Charizard Y, Mega Blastoise i Mega Abomasnow będą pojawiać się w ramach Mega Rajdów, a Mega Charizard Y stanie się silniejszy od wtorku 5 stycznia 2021 do wtorku 12 stycznia 2021.
    Mega Blastoise jest także najlepszym wyborem do wykorzystania w 5-gwizadkowych rajdach, więc pamiętajcie, by zgromadzić Blastoise Mega Energy.
  • We wtorek 19 stycznia 2021 roku kolejna Mega forma zadebiutuje w Pokemon GO. Więcej informacji o tym pojawi się już wkrótce.
  • Mega Venusaur i Mega Houndoom będą pojawiać się w Mega Rajdach od wtorku 19 stycznia, a Mega Houndoom będzie silniejszy od wtorku 26 stycznia do poniedziałku 8 lutego 2021.​
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go