w

Rozpiska wrześniowych Spotlight Hours w Pokemon GO. Jakie Pokemony się pojawią?

Twórcy opublikowali daty oraz Pokemony związane ze Spotlight Hours w nadchodzącym miesiącu.


Spotlight Hours to doskonała okazja na nazbieranie cukierków danego Pokemona oraz złapanie dużej ilości konkretnego stworka – co jak większość graczy wie, daje sporą szansę na wylosowanie takiego ze świetnymi statystykami. Niantic ogłosił listę wrześniowych Pokemonów, które będą pojawiać się o określonej godzinie w konkretne dni.

Jakie Pokemony pojawią się we wrześniu w ramach Spotlight Hours?

Aby jak najlepiej skorzystać z godzin powiązanych z konkretnym Pokemonem, najlepiej wcześniej zaplanować sobie trochę wolnego czasu. Dlatego twórcy podzielili się z graczami rozpiską całego przyszłego miesiąca.

We wrześniu Pokemon Spotlight Hour będzie się odbywać w każdy wtorek o 18:00 czasu lokalnego, a każda godzina będzie oferować innego stworka i specjalny bonus!

Lista wtorkowych Spotlight Hours prezentuje się następująco:

  • 1 września 2020 – Eevee będzie w centrum uwagi, a trenerzy zdobędą dwa razy więcej punktów doświadczenia za łapanie Pokemonów.

  • 8 września 2020 – głównym bohaterem będzie Houndour, a za złapanie stworków gracze zyskają dwa razy więcej cukierków.

  • 15 września 2020 – uwaga graczy skupi się na Tentacoolu, a za transfer Pokemonów otrzyma się dwa razy więcej cukierków.

  •  22 września 2020 – Spearow otrzyma swoją własną godzinę, a trenerzy zdobędą dwa razy więcej punktów doświadczenia za ewoluowanie stworków.

  • 29 września 2020 – wszyscy skupią się na Skitty, a za złapanie stworka każdy otrzyma dwa razy tyle Gwiezdnego pyłu.

DołączObserwuj
Więcej z Pokemon Go