w

Project L to od teraz 2XKO. Riot zdradza nowa informacje o swojej bijatyce

Twórcy League of Legends ogłosili nowe informacje na temat bijatyki z bohaterami znanymi z Summoner’s Rift.


W końcu pojawiły się nowe wieści o bijatyce od Riotu. Gracze poznali jej oficjalną nazwę. Od teraz nie będzie to „Project L”, ale 2XKO.

Twórcy opowiedzieli co nieco o najbliższych planach względem tego tytułu, testach oraz tym, na jakich urządzeniach będzie on wydany.

Co wiadomo o 2XKO?

Reklama

Jeden z producentów wykonawczych nadchodzącej bijatyki od Riotu – Tom Cannon, podzielił się ze społecznością najnowszymi informacjami na jej temat.

Po pierwsze: mamy nazwę! Projekt L to teraz oficjalnie 2XKO. Po spędzeniu większości 2023 roku w ukryciu, w końcu jesteśmy gotowi podzielić się z wami czymś więcej – i zapewnić wam więcej czasu na praktyczną rozgrywkę. Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, żeby mówić sobie po imieniu (numerze?).

Co nas czeka w przyszłości? W 2024 roku chcemy usłyszeć więcej od was, społeczności graczy bijatyk, aby upewnić się, że dostarczymy wam najlepszą możliwą grę zarówno w momencie premiery, jak i po niej. Oto, co zaplanowaliśmy do tej pory:

Przez cały rok będziemy organizować grywalne wersje demonstracyjne na całym świecie, w tym na Evo Japan w kwietniu. 

Zamierzamy komunikować się o wiele więcej na naszych kanałach społecznościowych, dzieląc się pracami nad grą, ponieważ chcemy, abyście je ocenili. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozgrywkę, grafikę, muzykę czy coś innego, dajcie nam znać, co chcecie zobaczyć i od kogo chcecie usłyszeć.

Mamy również nadzieję rozpocząć domowe testy gry przed końcem roku. Jeśli chcesz wziąć w nich udział, możesz zarejestrować się już teraz na naszej stronie internetowej.

Z radością informujemy również, że planujemy pełną premierę na PlayStation 5, Xbox Series S i X oraz PC w 2025 roku.

Przebyliśmy długą drogę od momentu ogłoszenia gry, w dużej mierze dzięki wam wszystkim. Nie możemy się doczekać, aby wkroczyć w kolejny rozdział rozwoju i jeszcze bardziej zaangażować was w tworzenie gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Project L