Sposób na śmiesznie tanią czekoladę w KFC. Nie trzeba nawet aplikacji

Różne

Reklama

KFC zrobiło promocję, dzięki której można w trasie wziąć czekoladę. Ewentualnie dobrać to do posiłku.


Maj to nie jest zbyt dobry miesiąc na gorącą czekoladę chyba, że mieszka się w Polsce. Jednego dnia 20 stopni, drugiego 5. Wtedy faktycznie taka czekolada może być spoko. Ciężko powiedzieć, dlaczego do KFC weszło to akurat teraz, ale za taką cenę to nawet spoko opcja.

Oczywiście KFC ma opinię, jaką ma, natomiast o McDonald’s też sporo się mówi i nadal te fast foody bardzo dobrze sobie radzą, otwierając kolejne lokale.

Czekolada w KFC

Reklama

Ogólnie nie trzeba mieć nawet do tego aplikacji, wystarczy sam kod, który znajdziecie do zeskanowania poniżej. Gorąca czekolada o pojemności 200mln kosztuje z tym 3 złote.

Reklama

KFC ma swoją aplikację, gdzie czasem takie rzeczy się pojawiają – to ogólnie pochodzi ze specjalnego kuponu. Jest jedno ograniczenie – czekoladę kupicie do godziny 11:00, bowiem jest ona podpięta pod ofertę śniadaniową – działa to podobnie do McDonald’s.

Jak macie gdzieś KFC po drodze i chce Wam się pić czegoś ciepłego, to nawet okej. W innym przypadku zajeżdżanie specjalnie po czekoladę może się mijać z celem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej