w

Subway się kompletnie zmieni? Sieć ma nowego właściciela

Subway został wykupiony przez zupełnie inny podmiot, a to oznacza prawdopodobne nadchodzące zmiany.


Subway zostało oficjalnie sprzedane nowemu właścicielowi, który znany jest z kilku innych sieci fast food, w tym Arby’s i Dunkin’ Donuts.

Sieć kanapek została sprzedana za 9,6 miliarda dolarów i teraz należy do Roark Capital. Co to oznacza dla Subway? Czy szykują się jakieś zmiany?

Subway sprzedane za prawie 10 miliardów

Subway poinformowało w czwartek, że sieć kanapek zostanie sprzedana firmie Roark Capital. Media podały, że Roark zaproponował 9,6 miliarda za Subway.

Roark Capital znane jest głównie z Arby’s – podobnej amerykańskiej sieci kanapkowej do Subway, oraz z Dunkin’ Donuts, która miała swoje pięć minut również w Polsce.

Na ten moment niestety szczegóły nie są nikomu znane. Samo Arby’s w internecie ma mieszanie odczucia, a wiele osób na wieść o nowym właścicielu martwi się tym, że Subway przez to straci na jakości.

Oczywiście wszystkie restauracje fast food mają swoich zwolenników i przeciwników, ale patrząc na to, że Subway w ostatnich latach radził sobie coraz gorzej, wkrótce mogą nadejść większe zmiany w restauracjach. W tym również w tych Polskich.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Różne