w

Ukryta promocja w McDonalds. Teraz można się najeść za 15 złotych

McDonald’s zrobiło kolejną promocję, która jest w pewnym stopniu ukryta. Dopiero po wejściu do okazji widać, że się pojawiła.


Nie jest to jakoś niesamowicie komunikowane. McDonald’s zazwyczaj krzyczy wręcz o promocjach, a tu nawet na głównym ekranie aplikacji nie ma o tym zbytnio informacji. Dopiero po wejściu na oficjalną stronę można zobaczyć to u góry.

Promocja nie jest jakaś genialna, ale rzeczywiście pozwala się najeść za te 15 złotych i to całkiem spoko. Dla dwójki macie spory posiłek za 30 złotych. Lipa tylko, że nie przewidziano tutaj jakiegoś napoju, bo trzeba będzie zamówić albo mieć w samochodzie.

Promocja w McDonald’s

Za 15 złotych dostajecie Big Maca i małe frytki. Zamówić ten zestaw można bezpośrednio w aplikacji. Jak i gdzie? Wybieracie swoją restaurację i na górze będziecie mieli pozycję „Hit Maka”, stamtąd to już serio łatwa sprawa.

Promocja ma sens, jeżeli lubicie Big Maca i oczywiście frytki. Największym minusem pozostaje kwestia napoju. Przypomnijmy, że sam Big Mac w aplikacji kosztuje w tym momencie 19,90 zł. Dodatkowo w zestawie wychodzi 29,90, choć tam pojawia się też Cola.

DołączObserwuj
Więcej z Różne