w

Amouranth, popularna streamerka zbanowana na Twitch. Trochę za bardzo się wkręciła

Amouranth, jedna z topowych streamerek na Twitchu została właśnie zbanowana.


Amouranth niesamowicie uważa na to, co robi na Twitchu. Wygląda jednak na to, że z czymś musiała przesadzić. Oficjalnego powodu nie znamy, natomiast można coś tam już wywnioskować z klipów, jakie zostały wykonane przed banem.

I tak, opcji jest kilka. Najbardziej póki co skłanialibyśmy się w stronę nieodpowiedniego stroju. Tzn. streamerka nosiła coś, co może być podciągnięte pod kostium kąpielowy. Ewentualnie zostaje też zbytnie eksponowanie się do kamery.

Ban Amouranth na Twitchu

Potencjalnie jest to ban na 24 godziny. Na streamie nie działo się nic, co zasługiwałoby na perma – przynajmniej na szybko przeglądając VODa. Pierwszym możliwym powodem jest ban za strój, który wyglądał tak:

Video

Czyli niebieska część jako coś, co według regulaminu może być podciągnięte pod strój kąpielowy (można go nosić tylko przy basenie, wodzie, na plaży).

Druga opcja to zbytnie eksponowanie się do kamery podczas mycia konia. Ludzie żartują, że za bardzo się wkręciła w czyszczenie konia. Brzmi, jak brzmi, ale no taka rzeczywistość:

Video

Video

Oficjalny powód pewnie pojawi się za jakiś czas. Bardziej możliwy jest ten ban za strój, ale kto wie. Może chodziło o coś kompletnie innego, o czym jeszcze nie wiemy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka