w

Będzie zwrot pieniędzy za Clout MMA 4? Zawodniczka sama apeluje

Reklama

Po wczorajszym zakończeniu gali jest wiele głosów niezadowolenia.


Jedna z walk, za którą ludzie zapłacili nie odbyła się. Wszystko przez wzgląd na aresztowanie Gosi Magical. I tak, Marianna Schreiber w ogóle nie zawalczyła, gdyż lekarze nie dopuścili Lexy po jej pojedynku z Martą Linkiewicz.

Ludzie mieli problemy z PPV, ale ponoć tylko na początku. Potem wszystko się uspokoiło i działało. Trudno więc o podstawy do zwrotu pieniędzy. Jest jednak pewna grupa osób, której może się udać.

Marianna Schreiber z prośbą do federacji

Reklama

Marianna Schreiber wyszła w swoich mediach społecznościowych z prośbą, by Clout MMA zwróciło pieniądze wszystkim, którzy kupili dostępy z jej reflinka.

Szanse, by to się rzeczywiście stało są raczej małe. Fakt, Marianna nie zawalczyła, a jej „fani”, mogą poczuć się zawiedzeni. Ale federacja będzie się opierać o swój własny regulamin, który wszyscy zaakceptowali.

Wiele osób pisze, że brak występu Marianny był wręcz pewny i trudno się z tym nie zgodzić. Szczególnie widząc, jak po walce wygląda Lexy:

W każdym razie każdy ma prawo zgłosić reklamację na oficjalnej stronie Clout. A to, czy zostanie ona rozpatrzona pozytywnie, czy negatywnie, to już inna kwestia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka