w

„Desperacko nalega na powrót do Fame MMA”. Jest gotowy nawet zrobić to

Według niepotwierdzonych informacji jedna z osób bardzo mocno nalega na powrót do Fame MMA.


Trudno powiedzieć, w jakim stopniu te informacje są potwierdzone i pewne. Faktycznie jednak w sieci pojawiła się wersja mówiąca, że jeden z wyrzuconych zawodników chce powrócić do federacji. Co ciekawe, były zawodnik miał zaproponować, że odda całą swoją gażę na cele charytatywne.

Czy jest to jakieś zaskakujące? Raczej nie. Według tego, co słyszymy, za powrotem miałby być Wojtek Gola. Natomiast inni włodarze ponoć niekoniecznie przychylnie na to patrzą.

Kto chce powrotu?

Jak bardzo jest to legitne źródło? Ciężko powiedzieć. Na pewno w innym swoim filmie wspomniał o sytuacji z Mini Majkiem, na co youtuber odpowiedział:

Jest to odpowiedź na ten filmik (tl;dr, bo nikomu nie będzie się chciało oglądać. Chodzi o wrzucony krótki filmik z niezbyt udanym tekstem w stronę Mini Majka).

Video

TT: https://www.tiktok.com/@krystian.smialek

Jeżeli chodzi o powrót do Fame MMA, to ponoć chciałby tego Marcin Dubiel. To kolejny raz, gdy podobne informacje pojawiają się w sieci. Żadne z nich nie zostały jednak w żaden sposób potwierdzone.

Podobno Marcin Dubiel jest tak zdesperowany żeby dostać walkę kolejną, że zaproponował, że 100% gaży przekaże na cele charytatywne. Po prostu próba ratowania PR na najbardziej krytycznym punkcie, jaki się da. Fame, z tego co wiem ,nie za bardzo chce go w federacji, ale Wojtek Gola naciska, aby jednak Marcin był w tej federacji z różnych powodów (…).

Video

TT: https://www.tiktok.com/@krystian.smialek

Czy ten powrót jest możliwy? Trudno powiedzieć. Ciągle się mówi za kulisami, że Dubiel chciałby wrócić, ale youtuber w sumie się kompletnie nie wypowiada. A to pozwala na tworzenie się tego typu teorii.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka